LED Power supply

LED Işıklar İçin 24V Güç Kaynağı Satın Almak İçin Temel Faktörler Nelerdir?

Gereksiniminizden bağımsız olarak, LED ışık şeritleriniz için doğru güç kaynağını bulmanız gerekir. Kendi LED armatürünüzü oluşturmanız, mevcut LED armatürlerinizi yeniden düzenlemeniz veya yeni LED ışıklar satın almanız gerekiyorsa, LED ışıklar, doğru güç kaynağı veya sürücülerin yardımı olmadan çalışamaz. Bir LED şeridi yakmak için ya sabit akımlı bir LED sürücüsüne ya da sabit voltajlı bir güç kaynağı cihazına ihtiyacınız vardır. LED şeritlerin çalışması için her iki cihazın kombinasyonunu kullanmanız gerekebilir.

24V güç kaynağı adaptörleri , LED şerit aydınlatma amaçları için tasarlanmıştır. LED ışıklarınız ve şeritleriniz için doğru güç kaynağını seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör vardır. Bu faktörleri bilmek istiyorsanız, lütfen bu blogu okumaya değer düşünün.

#1 LED’lerinize Gelen Akımı Kontrol Edin:
Çoğu LED uygulaması ve şeridi, LED’lerin aşırı sürülmesini önlemek için verimli bir akım sınırlayıcı cihaz veya direnç gerektirir. LED’lere giden akımı düzenlemek için bir akım sınırlama cihazı veya bir akım sınırlama direnci gereklidir. Bu tür bir cihaz, LED uygulamalarının ömrünü de en üst düzeye çıkarır. Mevcut düzenlemeler olmadan, LED’ler çok fazla akım çeker ve parlaklıkları dalgalanmaya başlar ve sonunda LED ışıkları arızalanır.

#2 Sabit Voltajlı Güç Kaynaklarını Arayın:
Dirençli veya akım sınırlayıcı cihazlara sahip LED güç kaynaklarının sabit voltajlı güç kaynaklarına ihtiyaç duyduğuna dikkat etmek önemlidir. LED ışıklar için bu tür 24V güç kaynakları için sabit bir DC voltajı gereklidir. Gücünüzü güvenli bir DC voltajına dönüştüren bir güç kaynağına ihtiyacınız var. LED şeritler, yerleşik akım sınırlayıcı dirençlere sahiptir.

#3 Watt:
LED ışıklarınız için doğru güç kaynağını seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden biridir. Doğru LED sürücülerini belirlemek için LED ışığınızın tükettiği gücü bulmanız gerekir. Bir LED sürücüsünden çalıştırmayı umduğunuz birden fazla LED ışığınız varsa, toplam watt değerini bulmak için watt değerini toplamanız gerekir.

LED Işıklar için 24v Güç Kaynağı

#4 Gerilim/Akım:
Çıkış voltajının LED voltajı ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Günümüzde tüm LED ürünlerinde hangi giriş voltajının kullanılması gerektiği konusunda fikir veren akım regülatörleri bulunmaktadır. Yüksek güçlü LED’ler kullanıyorsanız, kararlı DC voltaj girişleri için sabit akım sürücülerine ihtiyacınız vardır. 24V SMPS güç kaynakları ses, LED ve duyusal uygulamalar için idealdir.

#5 Kısılabilir LED Güç Kaynakları:
LED’leriniz, parlaklıklarını ayarlamanıza olanak tanıyan kısılabilir özelliklere sahipse, karartma özelliğine sahip bir LED güç kaynağı seçmeniz gerekir. Ayrıca LED güç kaynağı sistemlerinizde kullanılan özel dimmer kontrol sistemini de bulmanız gerekir. Birçok kişi, ses ekipmanı, cep telefonu şarj cihazları ve tıbbi test cihazları gibi üst düzey elektronik cihazlar için 24V anahtarlamalı güç kaynağı sistemleri satın alır.

#6 Sıcaklık ve Hava Durumu:
LED ışıklarınız için güç kaynağını seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer önemli faktör de hava durumu ve sıcaklıktır. Güç kaynağı adaptörleri, sıcaklık parametresi içinde kullanıldıklarında en verimli şekilde çalışırlar. LED güç kaynağı cihazlarınızı güvenli çalışma sıcaklığı aralığında kullanmanız gerekmektedir. Satın almadan önce LED güç kaynağınızın IP derecesini de kontrol etmelisiniz.

En İyi 24V Güç Kaynağı Üreticisini Bulun:
Tanınmış ve güvenilir bir güç kaynağı üreticisi arıyorsanız, Shenzhen Xinreal Technology Co., Ltd , her türlü güç kaynağı ürününü büyük ölçekte satın almak için en iyi seçeneğiniz olabilir. Şirket, müşterilerine LED güç kaynakları , LED ışıklar için anahtarlama güç kaynakları, CCTV güç kaynakları , bina güç kaynakları ve akıllı güç kaynağı çözümleri dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Kuruluş, güç kaynağı ürünlerinin geliştirilmesinde 10 yıldan fazla deneyime sahiptir ve ayda 2.000.000’den fazla ünite üretme kabiliyetine sahiptir. Ayrıca kısa bir teslimat süresine sahip olması, istediğiniz ürünleri zamanında teslim almanıza yardımcı olabilir. Daha fazla ürün ve güç kaynağı çözümleri için resmi web sitesine bakın.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

发表回复

您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用*标注

6 + 6 =

More than 400+ different power supply variable.

5V power supply is widely used in LED display and some other conditions.

24V Applicance Soluction

 
 

 

 

400w power supply is a great choice for use in lights. It can provide enough power for all of your needs, and it is also very reliable.

Waterproof power supplies are available in a variety of sizes and styles, so you can choose one that best suits your needs.

New Product

Social Media

New Post

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Categories

en English
X

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.