LED Power supply

Co oznacza 24 VDC?

Dobór odpowiedniej mocy zasilacza jest bardzo prosty. Musisz tylko znać moc zakupionej taśmy licznikowej i jej długość. Pomnóż podaną moc przez liczbę metrów taśmy i dodaj rezerwę 10%. W ten sposób uzyskujemy wymaganą moc zasilacza.

Załóżmy, że potrzebujemy zasilacza do 5-metrowego kawałka taśmy LED SMD 3528 300, który ma moc 4,8 W na metr. Obliczenie będzie proste:

(5 m 4,8 W/m) 110% = 26,4 W

Ważny. Zasilanie może być silniejsze, ale nigdy słabsze niż obliczone napięcie. W powyższym przypadku możemy zastosować zasilacz o mocy 30W lub więcej (60W, 150W itd.).

Oczywiście moc zasilacza to moc wynikająca z napięcia wyjściowego i natężenia prądu — rozwiązując problemy ze spadkami napięcia i zapewniając oszczędności na kosztach instalacji w tym procesie.

Zobacz zasilacz 24vdc

Zasilanie 24V DC wyjścia 100W 4.16A (DC) sterowane impulsowo, stabilizowane, wodoodporne.

Ten zasilacz ma wysoki stopień ochrony IP67, wewnątrz jest w pełni uszczelniony, co czyni go wodoodpornym do użytku na zewnątrz. Jego obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Może być stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Maksymalnie 20 m 300 taśm LED lub 10 m 600 taśm LED jest wystarczające. Dzięki wbudowanym kablom podłączenie zasilania jest łatwe i szybkie. Każdy ma długość około 15 cm.

Napisz do nas, aby uzyskać ceny, w magazynie – zamów wkrótce

Nie widzisz swojego filtra ?

Skontaktuj się z producentem w sprawie kategorii produktów. Niestandardowe napięcia wyjściowe są dostępne przez OEM. Daj nam znać, czego potrzebujesz. Aby zobaczyć przedmioty wysyłane do innego kraju, zmień adres dostawy. Obsługujemy naszych klientów od 2011 roku, już teraz skontaktuj się z nami w sprawie zgodności opinii i ograniczeń.

Taśma LED RGB i jej cechy

To zaawansowana technologicznie oprawa, która w zależności od potrzeb może emitować światło o różnych kolorach. Z reguły z całej palety barw możemy wybrać dokładnie taki kolor, jaki nam się podoba – takie jest znaczenie oznaczenia RGB. Mieszanie barw światła wymaga jednak posiadania przez listwę odpowiedniego sterownika pozwalającego na zarządzanie trybami. Każda taśma LED, nawet monochromatyczna, wymaga odpowiedniego zasilania – dzięki nowoczesnej technologii zastosowano tu specjalnie dobrane zasilacze. Obniżają napięcie 230V AC płynące w naszych instalacjach. W przypadku taśm LED, które mają napięcie nominalne 230V, zasilanie nie jest wymagane, ale większość z nich ma około 12V.

biznes 24vdc
biznes 24vdc

Bezpieczeństwo i zgodność

Co powinno znaleźć się w naszym obwodzie DALI?

Aby obwód działał poprawnie, do naszej sieci muszą być podłączone co najmniej 3 urządzenia. Urządzeniami w sieci są: Kontroler DALI – urządzenie, które wysyła komendy do naszego systemu, nazywa się to MASTER.

połączenie Dali
Połączenie Dali

Instrukcja podłączenia paska LED

Kolejność podłączenia samego paska LED

1. Zasilanie 24vdc –> 2. Taśma LED 24vdc

wyjścia 24vdc
wyjścia 24vdc

Kolejność podłączenia taśmy LED i sterownika

1) Zasilanie 24vdc –> 2) Sterownik 24 VDC –> 3) Taśma LED 24vdc

Zasilanie 24vdc
Zasilanie 24vdc

Jak podłączyć przewody 24vdc?

Podłącz przewody zgodnie z kolorami. Możesz je przylutować lub połączyć kostką.

Zalety 24vdc
Zalety 24vdc

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

发表回复

您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用*标注

17 + 10 =

More than 400+ different power supply variable.

5V power supply is widely used in LED display and some other conditions.

24V Applicance Soluction

 
 

 

 

400w power supply is a great choice for use in lights. It can provide enough power for all of your needs, and it is also very reliable.

Waterproof power supplies are available in a variety of sizes and styles, so you can choose one that best suits your needs.

New Product

Social Media

New Post

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Categories

en English
X

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.