LED Power supply

24 VDC ne anlama geliyor?

Bir güç kaynağının doğru watt değerini seçmek çok basittir. Satın aldığınız metre bandının watt değerini ve uzunluğunu bilmeniz yeterlidir. Verilen watt değerini bant metre sayısıyla çarpın ve %10’luk bir yedek ekleyin. Bu sayede güç kaynağının gerekli gücünü elde etmiş oluyoruz.

Metre başına 4,8 W gücünde 5 metre uzunluğunda bir SMD 3528 300 LED bant parçası için bir güç kaynağına ihtiyacımız olduğunu varsayalım. Hesaplama basit olacaktır:

(5 m 4,8 W/m) %110 = 26,4 W

Önemli. Güç kaynağı daha güçlü olabilir, ancak asla hesaplanan voltajdan daha zayıf olamaz. Yukarıdaki durumda, 30W veya daha fazla (60W, 150W vb.) bir güç kaynağı kullanabiliriz.

Elbette, bir güç kaynağının watt değeri, çıkış voltajından ve akımdan kaynaklanan voltajdır – voltaj düşüşü sorunlarını çözer ve süreçte kurulum maliyetlerinde tasarruf sağlar .

24vdc Güç kaynağını görüntüle

Güç kaynağı 24V DC çıkışlar 100W 4.16A (DC) darbe kontrollü, stabilize, su geçirmez.

Bu güç kaynağının yüksek IP67 koruması vardır, içi tamamen sızdırmazdır, bu da onu dış mekan kullanımı için su geçirmez hale getirir. Muhafazası mekanik hasara karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Maksimum 20 m 300 LED şerit veya 10 m 600 LED şerit yeterlidir. Dahili kablolar sayesinde güç kaynağının bağlanması kolay ve hızlıdır. Her birinin uzunluğu yaklaşık 15 cm’dir.

Fiyatlar için bize e-posta gönderin, stokta – yakında sipariş verin

Filtrenizi görmüyor musunuz?

Ürün Kategorileri için Üretici ile İletişime Geçin. OEM tarafından özel çıkış voltajları mevcuttur. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Farklı bir ülkeye gönderilen ürünleri görmek için teslimat adresinizi değiştirin. 2011 yılından bu yana müşterilerimize hizmet veren Geribildirim Uyum ve Kısıtlamalar için hemen bize ulaşın.

RGB LED şerit ve özellikleri

Gerektiğinde farklı renklerde ışık yayan, teknolojik olarak gelişmiş bir armatürdür. Kural olarak, tüm renk paletinden tam olarak sevdiğimiz rengi seçebiliriz – bu, RGB atamasının anlamıdır. Bununla birlikte, açık renklerin karıştırılması, şeridin modları yönetmemizi sağlayan uygun sürücüye sahip olmasını gerektirir. Herhangi bir LED şerit, tek renkli bile olsa, yeterli bir güç kaynağı gerektirir – modern teknoloji nedeniyle burada özel olarak seçilmiş güç kaynakları kullanılır. Tesisatlarımızda akan 230V AC gerilimini düşürürler. Nominal gerilimi 230V olan LED şeritler için güç kaynağı gerekli değildir, ancak çoğu yaklaşık 12V’a sahiptir.

24vdc iş
24vdc iş

Güvenlik ve Uyumluluk

DALI devremize neler dahil edilmelidir?

Devrenin düzgün çalışması için ağımıza bağlı en az 3 cihazın olması gerekir. Ağdaki cihazlar aşağıdaki gibidir: DALI kontrolör – sistemimize komutları gönderen cihaz buna MASTER denir.

dali bağlantısı
Dali bağlantısı

LED şeridi bağlamak için talimatlar

LED şeridin kendisinin bağlantı sırası

1. 24vdc güç kaynağı –> 2. 24vdc LED şerit

24vdc çıkışlar
24vdc çıkışlar

LED şeridin ve sürücünün bağlantı sırası

1) 24vdc Güç kaynağı –> 2) 24vdc Kontrolör –> 3) 24vdc LED şerit

24vdc güç
24vdc güç

24vdc kabloları nasıl bağlarım?

Telleri renklere göre bağlayın. Onları lehimleyebilir veya bir kalıpla bağlayabilirsiniz.

24vdc Avantajları
24vdc Avantajları

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

发表回复

您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用*标注

6 + 1 =

More than 400+ different power supply variable.

5V power supply is widely used in LED display and some other conditions.

24V Applicance Soluction

 
 

 

 

400w power supply is a great choice for use in lights. It can provide enough power for all of your needs, and it is also very reliable.

Waterproof power supplies are available in a variety of sizes and styles, so you can choose one that best suits your needs.

New Product

Social Media

New Post

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Categories

en English
X

The Newest & Hottest Products In 2022

All your answers are in SANPU’s monthly report, 2022

We picked up the most popular items from 1,000+ items of our clients, to help you find the wining product.

Ask For A Quick Quote

We will contact you within 1 working day, please pay attention to the email with the suffix “@smpspower.com”.